Dostawa

Szczegółowe warunki dostawy

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu!

Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim nie zostanie on wydany!

Drogi Kliencie !

Ze względu na obowiązującą ustawę o wychowaniu w trzeźwości, Sprzedawca nie ma prawa dostarczać produktów koncesjonowanych przez firmę KURIERSKĄ.

Jedyną możliwością dostawy jest trasport własny Sprzedawcy wraz z pracownikiem, który ma możliwość na miejscu dostawy stwierdzić pełnoletność osoby odbierającej kupiony towar oraz stan jej trzeźwości.

ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY  

W celu udokumentowania pełnoletności zamawiającego Klient zobowiązany jest przesłać mailem, bądź faksem kopię dowodu tożsamości. Przesyłka zostanie wydana wyłącznie trzeźwej osobie zamawiającej.

Realizacja zamówienia obejmuje trzy etapy :

  • Etap pierwszy - złożenie przez Klienta Zamówienia (oferty zawarcia umowy) poprzez wybranie towarów z  asortymentu prezentowanego na stronie internetowej, co następuje poprzez umieszczenie w wirtualnym koszyku zakupów, wybranych towarów.
  • Etap drugi - akceptacja Zamówienia przez Sprzedającego (przyjęcie oferty) oraz ustalenie warunków realizacji Zamówienia. Etap drugi kończy się zawarciem umowy sprzedaży pod warunkiem  uiszczenia przez Klienta kwoty zamówienia (warunki płatności) oraz wydania towaru przez Sprzedającego i jego odbioru przez Klienta. Umowa sprzedaży jest zawarta z chwilą łącznego spełnienia się tych warunków.
  • Etap trzeci - realizacja Zamówienia tj. uiszczenie przez Klienta całości kwoty zamówienia oraz wydanie towaru przez Sprzedającego i jego odbiór przez Klienta.

Warunki płatności:

Klient zobowiązany jest to zapłaty kwoty zamówienia. Kwota  może zostać uiszczona:

  • gotówką  lub kartą płatniczą - podczas odbioru zamówionego towaru w Warszawie w sklepie przy ul. Górczewskiej 43 (magazyn główny w godz. 10.00-18.00)

Warunki odbioru - dostawy:

Alkohole mogą zostać odbierane w sklepie przy ul.Górczewskiej 43  w Warszawie w godz. 10.00-18.00, po uprzednim uiszczeniu kwoty zamówienia (tj. gotówką lub kartą płatniczą w czasie odbioru w sklepie ).

UWAGA!!

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ( kurierem ,ze względu na obowiązujące przepisy prawne), ale zamówione na naszej stronie alkohole (co odpowiada jedynie ich rezerwacji), może dostarczyć nasz pracownik pod adres wskazany w formularzu zamówienia ( min.zamówienie na kwotę 100 zł):

Koszty dostawy :  

  • na terenie Warszawy - 30zł brutto
  • na terenie Polski - 2,00 zł /km bruttoDowiedz sie szybko o promocjach

Zapisz się na newsleter.